Tweeter buttonFacebook button

Wielka Gala Anny dla Anny

Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej to wydarzenie dobroczynne, cykliczne, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko. Stałymi elementami Gali są: aukcja charytatywna, koncerty, pokazy mody. Cechą charakterystyczną uroczystości jest obecność wielu znanych z pierwszych stron gazet Ań, które uczestniczą w niej osobiście, pomagają prezentować sprzedawane podczas aukcji przedmioty oraz często same występują czy prowadzą to wydarzenie.
Za każdym razem Galę uświetnia obecność Anny Dymnej, która przyjeżdża z Krakowa i razem z Annami warszawskimi nie tylko koncentruje się na tym, aby podczas aukcji zaprezentować z najlepszej strony sprzedawane precjoza, ale zawsze pozostawia gościom przesłanie, którego nie sposób zapomnieć i które zmienia nasze spojrzenie na świat.
W tym roku całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany dwóm podopiecznym Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko: Amandzie Kępińskiej oraz Katarzynie Wolińskiej.
Część ofiarowanych przez darczyńców przdmiotów była licytowana na aukcji internetowej dostępnej za pośrednictwem portalu Allegro w dniach  24 listopada – 8 grudnia 2010. Znalazły się na niej również  dwie torebki CADOaccessories z seri Trashion.


Zielona Trahion Bag
Czerwona Trashion Bag

Comments are closed.


All content © Copyright 2019 by Cado.pl.
Subscribe to RSS Feed – Posts or just Comments

Powered by WordPress
Designed by Graph Paper Press