Tweeter buttonFacebook button

Skórzane Kopertówki – Recycled Leather

Chwilę stacjonuje u nas w pracowni – potem jedzie do zaprzyjaźnionych kaletników – skóra recyklingowa (Recycled Leather) z której powstają torby, etui i kopertówki.
Za każdym jednak razem, trudno się nam z nią rozstać, dlatego kolekcjonujemy pudła – albumy z tymi niepowtarzalnymi resztkami :)

Tym razem całą dostawę soczystych, letnich, megakolorowych lakierowanych skór przerobiłyśmy na kopertówki – etui.
Dwukolorowe kopertówki wykonane są metodą hand made z włoskiej skóry naturalnej typu recycled leather – co zapewnia im unikatowość i niepowtarzalność w każdym calu. Torebki zapinane są na metalowy zamek w kolorze złotym z 2 kolorową taśmą i długim, skórzanym, kontrastowym pullerem w kolorze morelowym. Zamiast klasycznej tkaninowej podszewki – wnętrze wykończone jest subtelnej grubości filcem – dzięki czemu doskonale chroni znajdujące się wewn. przedmioty przed uszkodzeniem i zarysowaniami. Kopertówki idealnie spełniają więc funkcję etui na tablety i laptopy, pomagają zorganizować wnętrze – przestronnych damskich toreb – jako kosmetyczki, a wieczorem stają się efektownym dopełnieniem każdej stylizacji. Wszelkie przetarcia, zagięcia, tłoczenia i przebarwienia skóry są efektem zamierzonym i nie stanowią wady produktu. Wymiary kopertówki: 33 cm x 25 cm.

skórzane kopertówki

skórzane kopertówki

Comments are closed.


All content © Copyright 2019 by Cado.pl.
Subscribe to RSS Feed – Posts or just Comments

Powered by WordPress
Designed by Graph Paper Press