Tweeter buttonFacebook button

Cracow Vibe Project vol 2 – Klub Pauza ul. Floriańska – Kraków

 Już w najbliższą sobotę w samo południe startuje Cracow Vibe Project vol 2
YARD SALE podczas której można będzie kupić ubrania projektantów z całej polski, posłuchać muzyki granej na żywo, pooglądać wizualizacje lub malowanie grafik przez zdolnych polskich artystów.
Otwarte będą wszystkie poziomy kamienicy przy ulicy Floriańskiej 18 – Pauza, Klub Pauza, Ogrody Pauzy oraz Galeria Pauza…. Zapraszamy…

Cracow Vibe Project startingsaturday, 19th of june 2010 at noon . It is a yard sale type of event gathering contemporary Polish designers and artists  of the various fields fashion, music, street art. 
Event takes place in a historical tenement house in the center of old town Cracow…

Zaproszone marki / Invited artists:

Anna Blauht http://www.bugenwilla.pl/omnie.html
Ania Werner http://www.aniawerner.com/
Ashbury Eyewear http://www.ashburyeyewear.com/
Bardzo studio http://bardzostudio.com/
BOHO http://www.facebook.com/pages/BOHO/
CADO accessories www.cado.pl
Cock’n'bullstory http://www.myspace.com/cocknbullstory
Dinosaurs Will Die http://www.dinosaurswilldie.com/
Elm Company http://www.elmcompany.com/
Femipleasure http://www.femipleasure.com/
Fixed Freaks http://fixedfreaks.blogspot.com/
Fool’s Gold http://www.foolsgoldtour.com/
FAKE http://www.fake.com.pl/
Green Establishment http://www.gestablishment.com/
Idea Fix http://www.ideafix.pl/
Intruz http://www.intruz.com/
Justin Iloveu http://iloveu.ownlog.com/
Mamapiki http://www.facebook.com/pages/MAMAPIKI/298322330104?ref=ts
Misbehave http://www.misbhv.com/
ModMod http://www.modmod.pl/
Malarstwo – Marzena Wołowicz http://www.wolowicz.blogspot.com/
Piotr Czachor www.piotrczachor.com
Project Album http://www.projectalbum.pl/
Ruiwero http://www.ruiwero.fotolog.pl/
Rezwerawt Winyli http://rezerwat-winyli.pl/
Straight Krukt Posse http://straightkrukt.com/
Swagger Lizard http://www.swaggerlizard.com/
SheRoll http://sheroll.com/
Tatuaże Zmywalne http://www.facebook.com/#!/ttkingdom
UEG http://www.ueg.pl/
Urban Flavours http://www.urbanflavours.pl/
Wojtek Haratyk http://www.wojtekharatyk.com/
Wall-over http://wall-over.blogspot.com/
Zemełka Pirowska http://www.zemelkapirowska.com/

Cracow Vibe Project vol 2

Comments are closed.


All content © Copyright 2017 by Cado.pl.
Subscribe to RSS Feed – Posts or just Comments

Powered by WordPress
Designed by Graph Paper Press